Στις 24/10 πραγματοποιήθηκε στο ΚΑΠΗ Μαγούλας η δεύτερη ομιλία του ψυχολόγου κ. Πεταλα με θέμα “Κατάθλιψη και παθητικότητα”. Έτσι, ολοκληρώθηκε ο πρώτος κύκλος ομιλιών του ψυχολόγου και στα τρία παραρτηματα.
Related Posts
Στις 24/10 πραγματοποιήθηκε στο ΚΑΠΗ Μαγούλας η δεύτερη ομιλία του ψυχολόγου κ. Πεταλα με θέμα “Κατάθλιψη και παθητικότητα”. Έτσι, ολοκληρώθηκε ο πρώτος κύκλος ομιλιών του ψυχολόγου και στα τρία παραρτηματα.