Ενημερώνουμε τα μέλη του ΚΑΠΗ Μαγούλας ότι τη Δευτέρα 13 Νοεμβρίου ξεκινάει η β’ φάση του Τεστ Αξιολόγησης Ισορροπίας από τον φυσικοθεραπευτή Γεώργιο Φυλακούρη. Δηλωσεις συμμετοχής γίνονται στη νοσηλεύτρια του ΚΑΠΗ κ. Αδάμ Μαρία.
Related Posts
Ενημερώνουμε τα μέλη του ΚΑΠΗ Μαγούλας ότι τη Δευτέρα 13 Νοεμβρίου ξεκινάει η β’ φάση του Τεστ Αξιολόγησης Ισορροπίας από τον φυσικοθεραπευτή Γεώργιο Φυλακούρη. Δηλωσεις συμμετοχής γίνονται στη νοσηλεύτρια του ΚΑΠΗ κ. Αδάμ Μαρία.