Το Τμήμα Κοινωνικής Πολιτικής το Ν.Π.Δ.Δ. Π.Α.Κ.Π.Π.Α του Δήμου Ελευσίνας σας ενημερώνει ότι κάθε Πέμπτη 10:30-12:30 θα παραδίδονται μαθήματα κοπτικής (φούστας) και συμβουλές ραφής στο χώρο του Β΄ Παραρτήματος ΚΑΠΗ Ελευσίνας για τα μέλη μας.
Για πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής παρακαλώ απευθυνθείτε στην κοινωνική λειτουργό του παραρτήματος Β΄ ΚΑΠΗ Παπαγεωργίου Αγγελική στο τηλ: 210 55 46 117.
Related Posts