Δελτίο Τύπου
Οι δύο εφηβικές θεατρικές ομάδες του Δήμου της Ελευσίνας, παρουσιάζουν τη Θεατρική τους δουλειά, στο Παλιό Ελαιουργείο στην παραλία της Ελευσίνας, την πρώτη εβδομάδα του Οκτώβρη.
Η Εφηβική Θεατρική Ομάδα Μαγούλας, που λειτουργεί στο πλαίσιο της Περιβαλλοντικής Ακαδημίας της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Ελευσίνας, παρουσιάζει την «Ειρήνη» του Αριστοφάνη, την Παρασκευή 5 Οκτωβρίου, στις 20:30, σε διασκευή Γιάννη Καλαντζόπουλου, μουσική Δημήτρη Λέκκα, σκηνοθεσία Θοδωρή Ευστρατιάδη, χορογραφίες Μαρίας Βαλαβάνη και σκηνογραφία Βαγγέλη Γκιόκα.
Η Εφηβική Θεατρική Ομάδα της Θεατρικής Σκηνής του Ν.Π.Δ.Δ. Π.Α.Κ.Π.Π.Α. Δήμου Ελευσίνας, παρουσιάζει την παράσταση «Vodka Μολότοφ» την Κυριακή 7 Οκτωβρίου, στις 20:30, στο Παλαιό Ελαιουργείο, σε διασκευή Ελένης Ράντου και σκηνοθεσία Θοδωρή Ευστρατιάδη.
Για το ΝΠΔΔ ΠΑΚΠΠΑ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ Κ. ΒΑΣΙΛΗΣ