Η Αισχύλειος Δημοτική Βιβλιοθήκη Δήμου Ελευσίνας στα πλαίσια ενίσχυσης άλλων βιβλιοθηκών, παρέδωσε τον Δεκέμβρη στην 112 πτέρυγα μάχης της Πολεμικής Αεροπορίας στην Ελευσίνα και την Παρασκευή 8/4 στο ΓΕΛ Καλάμου βιβλία προς εμπλουτισμό των βιβλιοθηκών τους.
Την δεύτερη παράδοση έκανε η αντιπρόεδρος του ΝΠΔΔ ΠΑΚΠΠΑ του Δήμου Ελευσίνας Κριεκούκη Κατερίνα με τα κορίτσια από το προσωπικό της Αισχυλείου Δημοτικής Βιβλιοθήκης.
![](https://pakppa.gr/wp-content/uploads/2022/04/received_673005747291564-1024x577.jpeg)
Related Posts