Την Τρίτη 22 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε στο Α’ ΚΑΠΗ Ελευσίνας αποκριάτικο πάρτι. Τα μέλη του ΚΑΠΗ μαζί με την Κοινωνική Λειτουργό Κατερίνα Μαρούγκα είχαν την ευκαιρία να μασκαρευτούν και να διασκεδάσουν στον κλίμα των ημερών.
Related Posts
Την Τρίτη 22 Φεβρουαρίου πραγματοποιήθηκε στο Α’ ΚΑΠΗ Ελευσίνας αποκριάτικο πάρτι. Τα μέλη του ΚΑΠΗ μαζί με την Κοινωνική Λειτουργό Κατερίνα Μαρούγκα είχαν την ευκαιρία να μασκαρευτούν και να διασκεδάσουν στον κλίμα των ημερών.