Στο πλαίσιο του σχεδιασμού και της διενέργειας θεματικών παρουσιάσεων για την ευαισθητοποίηση, την πρόληψη και προαγωγή της ψυχικής υγείας και προστασίας των μελών της τοπικής κοινότητας, την Πέμπτη 21/9/23 στις 10.30 π.μ. έγινε παρουσίαση από τον ψυχολόγο του Tμήματος Kοινωνικής Πολιτικής του ΠΑΚΠΠΑ κ. Μιχάλη Πεταλά στα μέλη του Κ.Α.Π.Η Μαγούλας και τον Σύλλογο Γυναικών της περιοχής με θέμα: «Στρες -ψυχοσυναισθηματικές -σωματικές επιδράσεις και τρόποι αντιμετωπισης».
Related Posts